Decathlon kéttusa MK 1. forduló-váltó 2017. március 26.
U12 lány váltó
25 induló csapat volt.
Két váltó csapattal indultunk.
Mecsnóber Mira – Mezger Lili 6. helyezés. 2576 pont. úszás : 8. hely     futás : 5. hely
Debreczeni Kis Virág – Ragoncsa Biborka 14. helyezés 2084 pont. úszás :14. hely futás : 18 hely

U14 fiú váltó
9 induló csapat volt.
Merész Benedek - Dorn Dávid 4. helyezés 2852 pont úszás :4. hely futás : 3. hely
A 3 helyezettől 12 ponttal kaptunk ki.

U14 mix váltó
Varga Orsolya – Balogh Andor 8. helyezés 2588 pont úszás: 8. hely futás : 8. hely

U15 mix váltó
12 csapat indult.
Imre Zsófia - Kertész Keve 11. helyezés 2256 pont úszás : 12. hely futás : 11. hely
2

Decathlon háromtusa MK 1. forduló-U15 lány 2017. március 25.
U15 lány
36 induló
Bognár Adél 14. helyezés 2420 pont. úszás : 20. hely, lövészet 11. hely, futás 21. hely
Imre Zsófia 25. helyezés 2158 pont. úszás : 33. hely, lövészet 20. hely, futás 18. hely

U15 fiú
36 induló
Kertész Keve 32. helyezés 2398 pont. úszás: 35. hely, lövészet 29. hely, futás 34. hely.

U17 lány
36 induló
Dorn Júlia 15. helyezés 689 pont. úszás : 7. hely, kombi 23. helyezés
Sipos Panka 21. helyezés 672 pont. úszás : 9 hely, kombi 27. helyezés

Lövészet és a futás sajnos gyengébbre sikerült, ezt annak is tudjuk be, hogy a ki-be futás a lőtérre nem megoldott.

U17 fiú
39 induló
Major Csege 32. helyezés. 704 pont. úszás : 37. hely, kombi 27. hely
Ez a verseny sajnos nem úgy sikerült ahogy szerettük volna. Sok edzés kimaradt iskolai felvételi miatt. A kombi sem volt jó , mivel a lövészet sem volt olyan mint kellett volna, a fenti indok miatt is, vala-mint mivel 37. helyezést ért el az úszásban, a lőtéren pedig 36 hely volt kialakítva, így az utolsó három versenyző külön indult. Hárman futottak a lányok futamával együtt, nem volt a saját korosztályában kivel futni, pedig a versenyzőnknek ez a legerősebb száma, így csak lövészettel együtt 27. helyet sikerült elérni.

3

Decathlon kéttusa MK 1. forduló-egyéni 2017. március 24.

U12 lány
73 induló
Mecsnóber Mira 19. helyezés 2084 pont. úszás : 25. hely, futás 17. hely
Metzger Lili 21. helyezés 2032 pont. úszás : 24. hely, futás 22. hely
Debreczeni Kis Virág 38. hely. 1740 pont, úszás : 28. hely, futás 49. hely
Ragoncsa Bíborka 40. helyezés 1672 pont. úszás : 48. hely, futás 33. hely

Nagyon sok induló volt, első versenyük, a Debreceni Kis Virág lába eltört decemberben, 6 hétig gipszben volt, így nehezebb volt a felkészülés.
Ragoncsa Bíborka, sokat betegeskedett.

Csapatban 16 csapat, 6. helyezés. 5856 pont.

U13 lány
49 induló
Varga Orsolya 25 helyezés 1992 pont. úszás : 36 hely, futás 17 hely.

U13 fiú
49 induló
Merész Benedek 14 helyezés 2484 pont, úszás : 15. futás 17 hely.

U14 fiú
28 induló
Dorn Dávid 18 helyezés 2076 pont, úszás : 20 hely, futás 22 hely.
Balogh Andor 19 helyezés, 2044 pont, úszás : 15 hely, futás 25 hely.

6

7

Minden versenyzőnknek gratulálunk és köszönjük a versenyzésüket.
Külön gratulálunk és büszkék vagyunk a Magyar Kupa 1. fordulón kimagaslóan elért eredményekhez. Ez Országos Bajnokságnak minősíthető, hisz az összes Öttusa Egyesület versenyzői részt vettek!