Földharc női, abszolút:
I. Szabó Szilvia szds., MH 2. KRE
II. Jánosi Dorina htj., MH LZ
III. Tóth Dia, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
Földharc, diák, 78kg:
I. Varga Dániel, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
II. Nagy Kristóf, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
III. Nagy Attila, Hajnóczy József Gimnázium Tiszaföldvár
Földharc férfi 69kg felnőtt:
I. Kopschitz Kristóf , MH LZ
II. Pécsi Péter htj., MH LZ
III. Szombati András, MH LÉJÜ
Földharc férfi 75kg felnőtt, haladó:
I. Kiss Attila, MH. 2. KRE.
II. Bozsó János, MH 86.SZHB.
III. Soós-Nagy Áron, MH. LZ.
Földharc férfi 82kg felnőtt:
I. Luksa Tibor őrm., MH BHD 32. NHD
II. Veres Tamás tiz., MH 43. NJHVTE
Földharc férfi 90 kg felnőtt:
I. Sárfi Tamás MH. 43. NJ. HVTE
II. Dominik Erik tiz., MH. KRK
III. Szabolcs Bálint hdgy., MH. 5. BILDD
Földharc férfi 100 kg felnőtt:
I. Kovács Péter, MH BHD 32. NHD
II. Marócsik Péter, MH. 43. NJ. HVTE
Földharc férfi Abszulút:
I. Luksa Tibor őrm., MH BHD 32. NHD
II. Sárfi Tamás MH. 43. NJ. HVTE
III. Dominik Erik tiz., MH. KRK
Kiskesztyűs küzdelem női 60 kg:
I. Szabó Szilvia szds. MH 2. KRE
II. Jánosi Dorina htj. MH LZ
Kiskesztyűs küzdelem 70 kg, diák:
I. Lakatos Zsolt, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
II. Kis Patrik, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
III. Bihari Zoltán, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
Kiskesztyűs küzdelem férfi 69 kg felnőtt,:
I. Kopschitz Kristóf htj., MH. LZ.
II. Pécsi Péter htj., MH. LZ.
III. Kántor-Lépold János őrm., MH. KRK
Nagykesztyűs küzdelem női abszolút:
I. Szabó Szilvia szds. MH 2. KRE
II. Jánosi Dorina htj., MH LZ
III. Hásás Dóra htj., MH LZ
III. Tóth Dia, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
Nagykesztyűs küzdelem 70 kg diák (15-16):
I. Csibrány Márk, Hajnóczy József Gimnázium Tiszaföldvár
II. Kardos Zsolt, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
III. Tolnai Ferenc, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
Nagykesztyűs küzdelem férfi 70 kg diák (17-18):
I. Bozsányi Ferenc, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
II. Molnár Tamás Dániel, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
III. Korpás Sándor, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
Nagykesztyűs küzdelem 78 kg diák:
I. Bódi Lajos, BMSZC Than Károly Ökoiskolája
II. Mészáros Álmos, SZKHSE
III. Varga Dániel, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
Nagykesztyűs küzdelem 69 kg, felnőtt:
I. Mészáros Levente htj., MH LZ
II. Markhot Gergely htj., MH LZ
Nagykesztyűs küzdelem 75 kg, felnőtt
I. Kerek Csaba hdgy., MH LK
II. Pap Tamás htj., MH LZ
III. Dubszky Roland, SZKHSE
Nagykesztyűs küzdelem férfi 82 kg felnőtt:
I. Fehér Zalán htj., MH LZ
II. Harkai István, MH BHD 32. NHD
Nagykesztyűs küzdelem férfi +90kg felnőtt:
I. Sáfrány Donát szkv., MH KRK
II. Püspök Balázs
III. Kovács Péter, MH. 32. BHD NHD
Verseny egyéb adatai:
Indulók száma: 55 fő
Résztvevő alakulatok:
- MH. 5. BILDD
- MH L.Z.
- MH 43. NJ. HVTE.
- MH v.Sz.S. B.H.D.
- MH 2. KRE
- MH LÉJÜ
- MH KNBSZ
- MH AA (helyszínt biztosító alakulat)
Honvéd Kadét iskola:
- Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
- Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium
- BMSZC Than Károly Ökoiskolája
- Hajnóczy József Gimnázium, Tiszaföldvár
Honvéd Sportegyesület:
- SZKHSE (rendező)